Nejlepší zprostředkovatel pro kupující

Modus Luxe je dynamická zprostředkovatelská firma se zaměřením na poskytování vysoce kvalitní zprostředkovatelských služeb, které jsou každému zákazníkovi navržené na míru.

U nás v Modus Luxe se nemusíte bát toho jak začít; pomůžeme Vám s hledáním dodavatelů, s výběrem kvalitních produktů od předních výrobců v EU a s dodáním. Klientům nabízíme zprostředkovatelské služby při výběru a nákupu produktů/materiálů z České republiky a dalších evropských států.

Naše služby jsou na míru zákazníkovi a jsou individuálně uzpůsobené požadavkům každého zákazníka. Se zprostředkovatelnými službami Modus Luxe je to jednoduchá záležitost - spokojenost zákazníka je zaručená díky těmto kvalitním produktům.

Modus Luxe aktuálně nabízí širokou škálu služeb spojených s nákupem a dodáváním elektrických a elektronických součástek, spojovacích součástek, zařízení atd.

Svým zákazníkům zaručujeme spolupráci pouze se spolehlivými partnery
#
Co nás dělá těmi nejlepšími?
#
Nakupování v EU a dalších místech

Modus Luxe nakupujícím nabízí ty nejlepší zprostředkovatelské služby při nákupování v Evropě a i mimo ní. To hlavně díky naším dobrým vztahům s výrobci a dodavately v EU, což vždy bylo naším hlavním opěrným bodem při poskytování špičkových služeb našim zákazníkům.

#
Logistické služby

Přistupujeme k podnikání našich zákazníků jako k vlastnímu, víme, že “včasné dodání” je jednou z nejdůležitějších věcí, která zákazníky zajímá. Nabízíme rychlé dodávkové služby, které zahrnují nákladní letadla nebo motorová vozidla, které závisí na požadavcích zákazníka. Modus Luxe nabízí komplexní dodávkovou služby, efektivní sledování zásilek a dodávkový reporting.

#
Nakupování vybavení a příslušenství

nabízíme individuální výběr kvalitních produktů, vyrobených přesně dle popisu v objednávce

#
Plná zákaznická podpora

Náš způsob dodávání je ten nejlepší – bez stresu a bez námahy. Poskytujeme kompletní služby co se export týče, velmi organizovaný systém dodávek

#
Electronic Components from
Reputable Manufacturers
#
Electrical Equipment from
the Best Manufacturer
#
Other Group of
Components/Materials
X

Thank you for your application our Manager will contact you
soon